DONIU & NOWATOR – Ona Tańczy

Rate this post


Letras de canciones y video : Original Video
DONIU & NOWATOR – Ona Tańczy
Pobierz utwór Ona Tańczy: https://IndependentDigital.lnk.to/OnaTanczy
Subskrybuj nasz kanał: http://www.youtube.com/user/cameyrecords?sub_confirmation=1
DONIU: kontakt/booking [email protected] tel. +48 503 071 028
NOWATOR Kontakt/booking: [email protected]mail.com tel. +48 693 010 022 – Mateusz Buczkowski
FANPAGE NOWATORA – bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/Nowatormusic
INSTAGRAM NOWATORA: https://www.instagram.com/nowatormusic/
FANPAGE DONIA: https://www.facebook.com/iamdoniu
INSTAGRAM DONIA: https://www.instagram.com/doniu_com/
Nasze Klipy: https://www.youtube.com/user/cameyrecords/videos
Strona: http://www.camey.pl
FANPAGE CAMEY RECORDS : https://www.facebook.com/cameyrecord

DONIU & NOWATOR – Ona Tańczy
muz. Paweł Lipski, Dominik Grabowski
sł. Paweł Lipski, Dominik Grabowski
produkcja: Chris Toffson
mix & mastering: Holosonix

CHOREOGRAFIA: Concept of Movement
Concept of Movment Instagram – https://www.instagram.com/conceptofmovementmt/
Facebook Page –
https://www.facebook.com/hiphopcheryllofreda/

Dominik „DONIU” Grabowski – producent muzyczny, autor tekstów. Swoją karierę rozpoczynał wraz z hiphopową grupą Ascetoholix. Jego najbardziej znane single to „Halo Kochanie”, „Przestrzeń”, „Skarby” czy imprezowe „Suczki”. Jednak muzycznie nie zamyka się w jednej konwencji i na przestrzeni lat współpracował z wieloma artystami z Polski i zagranicy m.in : Sylwią Grzeszczak, Kombi, Liber, Natalia Szroeder, Peja, Piotr Rubik, Nowator i wieloma innymi. Laureat nagród Eska Music Awards, KFPP Opole czy Yach Film Festiwal. Jego produkcje muzyczne znalazły się na wielu złotych singlach i albumach, a jego utwory znalazły się wśród 100 najważniejszych utworów polskiego rapu, w „Antologii Polskiego Rapu” (2015). Jest autorem muzyki do filmu „Czas Surferów” (2005). Napisał reprezentujący Polskę na Junior Eurovision Contest (2016) tekst utworu „Nie Zapomnij” młodej Olivii Wieczorek. Wspiera inicjatywy charytatywne i społeczne m.in „Projekt Wojownik” – poświęcony weteranom Wojska Polskiego, powracających z misji poza granicami kraju.

NOWATOR – czyli Paweł Lipski, został rozpoznawalny dzięki takim hitom jak „Moja Panienka” (wydany wspólnie z Lerkiem) oraz „Przez Chwilę”. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. Jego kolejne utwory „Spadam stąd” oraz „Wrócę nad ranem”, w mgnieniu oka zdobyły tytuł „Złotej płyty”. Kolejny kawałek „Jestem Na Tak”, który wykonał wspólnie z Magdą Femme, również stał się bardzo popularny, jednak nie spoczął na laurach i nagrywał dalej. Potem było już tylko lepiej. Powstało „Co Tu Jest Grane” czy też „Balanga”, utwory które stały się bardzo popularne w klubach i na letnich plenerowych imprezach. W międzyczasie powstały też spokojne ballady kiedy to Nowator do duetu zaprosił Tomka Krupę nagrywając “Dla Ciebie Chwile”, Mateusza Mijala, z którym zaśpiewał „Piękny dzień” czy też Asię Ash z którą wykonał “Zmieniamy Świat”. Najlepiej jednak artysta spełnia się w klubowych, bujających rytmach co udowodnił w ostatnim swoim singlu “Skąd Ja Znam Ten Sampel” i to jest jego prawdziwy klimat, który czuje najmocniej. Dzięki takim właśnie utworom Nowator gra cały czas dużo koncertów w klubach i nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju, m.in. Niemcy, Belgia Holandia, Norwegia, Wielka Brytania, USA, Kanada. Jego ostatni utwór “Z Lewa Do Prawa”, osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube i był bardzo popularny w stacjach radiowych i telewizyjnych.

„Ona Tańczy” – to nowy singiel wykonawców, którzy mimo wspólnych koncertów na scenach całej Polski, od niemal dekady – dopiero teraz zdecydowali się nagrać razem energetyczny, imprezowy numer. Słońce, wspomnienie pięknego lata, pozytywny klimat i tekst skierowany do kobiet, które całe sobą uwielbiają ruszać się na parkiecie – to właśnie „Ona Tańczy” – bo Dzień Kobiet może być w każdy weekend!

CAMEY RECORDS 2018

(Visited 1 times, 1 visits today)

Author: Youtube

youtube Channel

Leave a Reply

Insert Lyrics / Insertar letra

DONIU & NOWATOR – Ona Tańczy lyrics

testo songtexte paroles Текст Песни musicas