NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat

24
0


Letra de cancion y video : Original Video

NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat
Utwór już wszędzie dostępny: https://independentdigital.lnk.to/zmieniamy_swiat
Subskrybuj nasz kanał: http://www.youtube.com/user/cameyrecords?sub_confirmation=1
Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/Nowatormusic Kontakt/booking: nowatormusic@gmail.com tel. +48 601 967 188 – Marek Kłosiński
INSTAGRAM NOWATORA: https://www.instagram.com/nowatormusic/
FANPAGE ASIA ASH: https://www.facebook.com/asia.ash/
Booking: joanna@music4event.pl tel. +48 889 263 808
Nasze Klipy: https://www.youtube.com/user/cameyrecords/videos
Strona: http://www.camey.pl
FANPAGE CAMEY RECORDS : https://www.facebook.com/cameyrecord

NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat
muz. Asia Ash, Krzysztof Bączek
sł. Paweł Lipski
Camey Records 2017

NOWATOR – tak naprawdę Paweł Lipski, polski raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Urodził się w Opocznie i od dziecka miał zamiłowanie do muzyki, co zaowocowało ukończeniem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Nowator współpracował z takimi wykonawcami jak: Onar, Pezet, Borixon, Lerek, Chiwas, Jeden Osiem L, Ten Typ Mes, Pih czy Mezo. Został rozpoznawalny dzięki hitom „Moja Panienka” oraz „Przez Chwilę”, które w 2005r. wydał razem z Lerkiem. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. Paweł postanowił spróbować swoich sił w muzyce POP/DANCE. Jego utwory „Spadam stąd” oraz „Wrócę nad ranem”, w mgnieniu oka zdobyły tytuł „Złotej płyty”, a ich liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła wspólnie ponad 13 milionów wyświetleń. Kolejny kawałek „Jestem Na Tak”, który wykonał wspólnie z Magdą Femme, również stał się bardzo popularny i tylko na YouTube zaliczył ponad 6 milionów wyświetleń. Jednak nie spoczął na laurach i nagrywał dalej, „Gdzie zachodzi słońce”, „Oszalał ten świat” czy też „Dla Ciebie Chwile” z Tomkiem Krupą. Kolejny numer Pawła „Co Tu Jest Grane” na YouTube osiągnął ponad 6 milionów wyświetleń. Następnie na wakacje, został wydany utwór „Balanga”, który stał się bardzo często granym utworem w klubach i na letnich imprezach. A zaraz po nim Paweł zaprosił do duetu Mateusza Mijala, z którym zaśpiewał „Piękny dzień”.

ASIA ASH – zdobywczyni nagrody Eska Music Awards oraz finalistka talent show Must Be The Music. Od 10 lat wokalistka klubowa, występująca wraz z djami w najbardziej popularnych klubach w całej Polsce. Założycielka i wokalistka żeńskiej formacji Electric Girls, które od 2016 roku z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku. Ma na swoim koncie 7 oficjalnie wydanych singli, a jej utwory wygenerowały ponad 3 mln odsłuchań w sieci.

Wielu z Nas chce dokonywać wyborów, zmian w swoim życiu. Wielu z Nas uważa, że dokonane wybory i zmiany przyniosą nowe, lepsze życie. Pędzimy za pieniądzem, który już wielu osobom przysłonił oczy. Liczymy się tylko „MY”, ale zapominamy, że Nasza „Matka Ziemia”, która Nas karmi i która Nam na to wszystko pozwala, powoli jest przez Nas niszczona. Najnowszy singiel Nowatora „Zmieniamy świat”, do którego zaprosił utalentowaną wokalistkę Asię Ash, opowiada właśnie o tym problemie. Wystarczy posłuchać tekstu i zastanowić się przez moment: jeśli chcemy zmian, to jakie mogą być ich konsekwencje? Wyciągamy wnioski na przyszłość, ale potrafimy również bardzo szybko o nich zapomnieć. O tym utworze można śmiało powiedzieć, że artyści postanowili oddać hołd Naszej planecie.

Camey Records 2017

NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat lyrics NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat testo NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Światsongtexte NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat paroles NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat Текст Песни NOWATOR Feat. ASIA ASH – Zmieniamy Świat musicas
Search Lyrics / Letras:

LEAVE A REPLY